Usługi

Start / Usługi

Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach: opoczyński, Piotrków Trybunalski, radomszczański, białobrzeski, grójecki, piaseczyński, przysuski, Radom, szydłowiecki, buski, jędrzejowski, Kielce, konecki, opatowski, pińczowski, skarżyskie, starachowicki, staszowski, włoszczowski

Usługi hydrauliczne i instalacyjne świadczymy od 8 lat. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam na profesjonalne wykonywanie wszystkich zleceń. Oferujemy między innymi instalacje gazowe, centralnego ogrzewania, instalacje hydrauliczne, instalacje kanalizacyjne instalacje wodno-kanalizacyjne, system automatyki i regulacji kotłowni, kolektory słoneczne, wymianę wadliwych urządzeń, konserwację, serwis kotłowni.

Usługi hydrauliczne wykonujemy:

- instalacjecentralnego ogrzewania,
- instalacje gazowe,
- kolektory słoneczne,
- pompy ciepła,
- wiercenie bez udarowe wiertnica

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usługi hydraulicznej do domu, czy do firmy, możesz być pewny, że wykonamy je rzetelnie, szybko i solidnie. Obsługujemy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych- możemy się pochwalić i udostępnić do wglądu klienta wszystkie inwestycje wykonane na terenie Kielc i wielu województw w Polsce. Nasi stali klienci chętnie powracają i korzystają z naszych usług. Szukając dobrych fachowców w zakresie hydrauliki, postaw na firmę JACOTERM.

Nasi klienci